Burcunu Söyle, Hangi Film Karakteri Olduğunu Söyleyelim!


2
1 Paylaşım, 2 Beğeni
  1. AKREP
  2. ASLAN
  3. BALIK
  4. BAŞAK
  5. BOĞA
  6. İKİZLER
  7. KOÇ
  8. KOVA
  9. OĞLAK
  10. TERAZİ
  11. YAY
  12. YENGEÇ

Burcunu Söyle, Hangi Film Karakteri Olduğunu Söyleyelim!

Oluşturuldu
 1. Test Sonuçları

  Tony Stark!

  Aslında özünde çok iyi bir insansın, fakat Akrep burcunun vermiş olduğu o çekicilik ve senin de bu çekiciliğin farkında olman hayatını bazı durumlarda karmaşıklaştırabiliyor.
  Tony Stark gibi bir o dala bir bu dala konmak sana göre görünse de su grubu bir burca sahip olduğun için bir yandan da göz ucuyla hayatının aşkını araman kuşkusuz!
  Eğer o kişiyi bulursan her şeyi bir kenara atacağından şüphe yok! Keskin zekan ile başarılı olmaman imkansız! Seninle baş etmek kesinlikle zor!

  Sonuçları Paylaş
 2. Test Sonuçları

  Alex DeLarge!

  Eğer bir ortama gireceksen tüm gözler senin üzerine toplanır. İlgisizliğe asla tahammül edemiyorsun, çünkü asla ilgisiz kalmamışsın! Sende doğuştan bir lider ruhu var! Eğer bir arkadaş grubunuz varsa ister istemez her şeyin onayı senden geçiyor. Lisede popüler olmaman imkansız gibi bir şey! Her aslan burcu gibi Alex'i de arkadaşları çekemeyerek saf dışı bırakmak istemişti, fakat aslan burçları asla hafife alınmamalı!

  Sonuçları Paylaş
 3. Test Sonuçları

  Amelie!

  "Hayat bayram olsa" mottosunun ana sponsoru Amelie, tam da senin ruh eşin! Onun gibi enginarlara özel bir ilgi duymasan bile tıpkı onun gibi sende de bir keriz mutluluğu var! Her şeye olur olmadık mutlu olabiliyorsun. Aman komşuma poğaça götüreyim ya da yoldan geçen yaşlı amcayı karşıdan karşıya geçireyim gibi şeyler tam da seni anlatıyor. Hayattaki en büyük isteğin aşk! Gerçek aşkı bulmak seni inanılmaz heyecanlandırsa da bulduğun anda naif yapından dolayı dip köşe kaçıyorsun. Aile kavramına önem vermek senin yapında var!

  Sonuçları Paylaş
 4. Test Sonuçları

  The Bride!

  Sende tam bir ebeveyn ruhu var! Çocuklarım olmadan asla diyen Aliye gibi ortalarda dolaşan The Bride tam da senin ruh eşin! Bunun yanı sıra dışarıdan sakin biri gibi görünsen de hatta normal yaşamında oldukça sakin bir yaşam sürsen de damarına basıldığı anda savaş baltalarını çıkarıyorsun. Bu da senin ne denli savaşçı olduğunu gözler önüne seriyor. Hiç kimse senin hakkını yiyemez gardaşım, merak etme!

  Sonuçları Paylaş
 5. Test Sonuçları

  Michael Corleone!

  Kendine ait otoriten var ve herkesin bu otoriteye ayak uydurmasını istiyorsun. Kişiliğin nedeniyle sevenlerin bol ama sırtından bıçaklanmaya her an hazır olmalısın.
  Keskin zekan ve altın hislerin seni inanılmaz insan sarrafı yapmış. Sana yamuk yapabilmek neredeyse imkansız.
  Sen ne dersen o olur diyebiliriz.

  Sonuçları Paylaş
 6. Test Sonuçları

  Gollum!

  Sen istediğinin olabilmesi için her şeyi göze alabilen bir tipsin! Tıpkı Gollum gibi isteğine ulaşmak için bazı bencillikler yapabilirsin! Tabii büyük sonuçlarına da katlanman gerek... Yine de içinde bazı zamanlarda sana "bunu yapmamalısın" diye fısıldayan iyi bir yön var! Seni görenler çift kişilikli sanabilir. Amaçların için bazen çok hırslı olabiliyor, bazen de yalnızca kalbini dinleyip kenara çekilebiliyorsun. Sanırım insanların sana olan davranışlarına göre muamele gösteriyorsun!

  Sonuçları Paylaş
 7. Test Sonuçları

  JIGSAW

  Sen Jigsaw gibi adaletin yerini bulmasını istiyorsun. Tabii onun kadar acımasız olduğun söylenemez, fakat yeter ki damarına basmasınlar...
  Öfkeni içinde tutup bastırıyorsun. Sonucunda da seni üzenleri ciddi bir intikam ateşi bekliyor...
  Yine de sana iyi davrananlara karşı inanılmaz merhametli ve iyi niyetlisin. Özetlemek gerekirse seni üzmesinler yeter...

  Sonuçları Paylaş
 8. Test Sonuçları

  Edward Scissorhands!

  Kova burcu en zararsız ve kendi halinde burçtur. Tıpkı makas elleri olan Edward'ımız gibi! Kimsenin tavuğuna kışt demeyen birisin. Tabii eğer damarına basmıyorlarsa! Eğer öyle bir hata yaparlarsa herkes cevabını alır. Yeni şeyler keşfetmeye bayılıyorsun. Mantık insanı olarak görülsen de bunun en büyük nedeni kalbini çarptıracak birini henüz bulamamış olman. Eğer o kişi karşına çıkarsa buzdan kalbin eriyecek...

  Sonuçları Paylaş
 9. Test Sonuçları

  Tony Montana!

  Kendi adalet sistemin var ve adeta yargı dağıtıyorsun. Çevrende inanılmaz fazla insan olmasına rağmen bunlardan yalnızca bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar olan gerçek dostun olabilmiş. İnsanlarda aşırı seçicisin. Bu yüzden insanlarla mesafen her zaman uzak. Tam bir insan sarrafı diyebilirim senin için. Haa bir de doğru kişiyi bulunda her şeyi feda edebilecek kadar aşık!

  Sonuçları Paylaş
 10. Test Sonuçları

  Aragorn!

  Aragorn'daki adalet ve mantık sende tamamen yer edinmiş. Her şeyi adalet terazisinde ölçüyor ve ona göre hareket ediyorsun. Amaçların için asla acele etmiyor ve her şeyin zamanının gelmesini bekliyorsun. Belki de bu yüzden amaçlarına daha hızlı ve olabilecek en iyi şekilde ulaşabiliyorsun! Unutulmamalı ki Aragorn'da epey bekleyerek kral olmuştu... Mantığın daima öne çıksa da kalbini dinlemeyi ihmal etmiyor ve bu durumu inanılmaz iyi bir şekilde dengede tutuyorsun!

  Sonuçları Paylaş
 11. Test Sonuçları

  Mathilda!

  Sen biraz ayran gönüllü gibisin... Tıpkı Mathilda'nın Leon'a aşık olduğu gibi biri sana "Selamun Aleyküm" dediği anda kalbinde ufak ufak kelebekler kanat çırpmaya başlıyor. Çok fazla kısa süreli aşk yaşayabilirsin ama bazen delidolu aşklara da denk gelmiyor değilsin... Sende inanılmaz bir star ışığı var ve buradan ilerlersen çok iyi yerlere gelmene kesin gözüyle bakılabilir. Çabuk sinirlenen bir yapın olmamasına rağmen sinirlenince intikam için gözlerin dönüyor ama sen aşk çocuğusun, yine kendi yolunda ilerliyorsun.

  Sonuçları Paylaş
 12. Test Sonuçları

  Harley Quinn!

  Dışarıdan çılgın, delidolu ve dediğim dedik görünsen de içinde merhametli ve yumuşak bir taraf var! Her şeyi dalgaya alma potansiyelin olmasına rağmen yalnız başına kaldığın zaman dışarı vuramadığın şeyleri kendi içinde büyütüp üzülebiliyorsun. Bir kötü yönünde insanlara gereğinden fazla değer vererek sonrasında hayal kırıklığı yaşamak... Tıpkı Harley Quinn ve Joker aşkı gibi...

  Sonuçları Paylaş

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
1
confused
fun fun
1
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
4
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
3
win

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Send this to a friend